32.358.10 - GARFIELD 22 - Pet bowl, 400 ml
2,08 € +DDV
| Stock |
744 |
Basic information
| Code | 32.358.10 |
| Model | GARFIELD 22 |
| Description | GARFIELD 22 is a practical pet bowl with a 400 ml capacity, designed for larger pets. Made of high-quality stainless steel with a non-slip rubber base, it provides stability during mealtime. This functional and durable product is an ideal promotional item for companies in the pet care industry and pet-focused campaigns. Key features: Material: stainless steel • Capacity: 400 ml • Rubber anti-slip base |
| Color | Black |
| Dimension | 16 x 21.4 x 5 cm |
| Package | 72/1 |
| Net weight | 0.13 kg |
| Print type | Laser engraving |
| Material | Stainless steel, Nerjaveče jeklo |
| Capacity | 400 ml |
| Bar code | 8605073826742 |
Print information
Logistic info
| Pieces per carton | 72 pieces |
| Carton dimensions dimenzije | 0.22 x 0.23 x 0.4 m |
| Carton gross weight | 10.46 kg |
| Carton volume | 0.02 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 961700000000 |
Related products
close

